Geslaagd Koepelpodium 2018

Het Koepelpodium dat op 3 november plaats vond in de Koepelkerk was een groot succes. De Kunstcommissie is er in geslaagd om ook dit jaar weer een gevarieerd programma aan te bieden. Met veel muziek, poëzie, en een prachtige vertelling omlijst door zang en pianospel.

Artiesten van binnen en buiten onze kerk hebben weer getoond dat we een inspirerende gemeente zijn. De Koepelkerk was goed gevuld en alle aanwezigen hebben genoten van de optredens van onder ander onze eigen cantorij, de Heren 5, Tonnie Meinhardt, Noël Casteleyn, Martine Wassenaar, Dennis Broeders, Donna Bastiaans, Bart Groot, Ine Masseling, Jos Schuts, Johan en Frank van Middelkoop en de jeugdige pianisten Wieger Coers, Bo de Wilde en Nora van der Dussen.

De opbrengst van het Koepelpodium komt geheel ten goede aan de extra zonnepanelen voor het Huis voor Iedereen.

Onderstaande foto’s geven een indruk van het enthousiasme van een aantal deelnemers!