Expositie in de Koepelkerk

De nieuwe, jaarlijkse, expositie komt er weer aan.  Op 15 oktober start er een expositie van Jeltje Hoogenkamp. Haar man, Rieks Hoogenkamp, predikant en woonachtig in Culemborg, zal in die dienst voorgaan en de expositie openen. De dienst start om 10.00 uur en heeft als kernwoord ‘mantelzorg’. Dat heeft alles te maken met één van de thema’s van deze expositie ‘mantels’.

Op zondagmiddag 29 oktober zal er een speciale themamiddag worden gewijd aan dit onderwerp. Volg hiervoor de berichten in KoepelNieuws en de wekelijkse nieuwsbrief of de website van Koepelkerkarkel.nl .

Naast de openingsdienst is deze expositie vijf zondagmiddagen te bezoeken: 15, 22 en 29 oktober en 5 en 12 november, telkens van 14.00 – 16.00 uur. De expositie is zeker niet alleen bedoeld voor leden van onze kerkelijke gemeente, iedereen is welkom om een kijkje te komen nemen.