De rommelmarkt komt er aan!

Op zaterdag 12 april 2014 is er weer van 9.00 uur tot 15.00 uur onze jaarlijkse grote Rommelmarkt op Plein 983. Er zal weer van alles te doen zijn, zoals het Rad van Avontuur, e.d.. De Rommelmarkt telt dit jaar maar liefst ruim 40 kramen !

Op maandag 31 maart en dinsdag 1 april  a.s. komt onze ploeg vrijwilligers weer bij u langs om de spullen op te halen die u toch niet meer gebruikt maar waar anderen nog erg veel plezier aan kunnen beleven. Onze vrijwilligers kunt u herkennen aan de buttons die ze dragen. U kunt ons helpen door de spulletjes al vast klaar te zetten, zodat de ophalers alles snel mee kunnen nemen als zij aanbellen. Er zal volgens onderstaand schema worden opgehaald:

Maandag 31 maart 2014 – vanaf 18.00 uur: Rietveld, Sluisweg, Kanaaldijk, Klinkert, Schotdeuren, Dam ,Dr.Dreeslaan, Basstraat, Bazuinstraat, Cimbaalstraat, Fagotstraat, Harpstraat, Triangelstraat, Schefferstraat, Waldhoornstraat, Violenstraat, Hobostraat, Pruimendreef, Kersendreef, Frambozendreef, Kastanjelaan, Bessendreef, Appeldreef, Perendreef, Notendreef, Mispeldreef en Hoefpad.

Dinsdag 1 april 2014 – vanaf 18.00 uur: Stationsweg, Vlietskade (incl. gedeelte industrieterrein), Parallelweg, Plein 983, Peperhof, Dr. H. de Vriesplein, Margrietstraat, Raadhuisplein, Beatrixstraat, Oranjestraat, Wilhelminastraat, Bernhardstraat, Irenestraat, Hendrikstraat, Emmastraat, Nassaustraat, Julianastraat, Folkertsstraat, Schoolstraat, Kerkeind, Kerkstoep, Haarweg, en de Onderweg (tot aan rotonde).

Nieuwe vrijwilligers kunnen zich aanmelden bij Ria Verhaar, tel 0183-561875, of bij Peter Selhorst, tel. 0183-562080.