Info en contact

Voor meer informatie over de diensten op zondag kijkt u in de Koepelbrief.
Voor overige informatie kijkt u in het Koepelnieuws.

De parkeerplaatsen kunt u benaderen vanaf de Onderweg te Arkel
(voor navigatie: ter hoogte van postcode 4241 XG huisnummer 28).

Contact
Protestantse Gemeente te Arkel
Kerkeind 29, 4241 XC Arkel
Telefoon 06-51643850 (voorzitter Kerkenraad)
E-mail: info@koepelkerkarkel.nl

Verhuur Koepelkerk en Huis voor Iedereen
Herman Meinhardt
Telefoon: 06-51643850
E-mail: verhuur@koepelkerkarkel.nl

Scriba
Roelof Marskamp
Telefoon: 06-51190198
E-mail: scriba@koepelkerkarkel.nl

Diaconie
diaconie@koepelkerkarkel.nl

College van Kerkrentmeesters
cvk@koepelkerkarkel.nl

KoepelBrief (wekelijks in de kerk)
koepelbrief@koepelkerkarkel.nl

Koepelnieuws (6 keer per jaar huis-aan-huis)
koepelnieuws@koepelkerkarkel.nl

Webmaster
online@koepelkerkarkel.nl

Locatie Kerkgebouw
Kerkeind 29, 4241 XC Arkel

Grotere kaart weergeven